ZEMI HOME EN OFFICE AI U9
€ 1.372,99
ZEMI HOME EN OFFICE AI U9
0 op winkel voorraad
1 op online voorraad
Beschrijving
De ZEMI Home en Office AI computers zijn met zorg samengesteld uit top componenten. Ze zijn gemaakt om de krachtigste oplossing te geven voor diverse zware taken die tegelijkertijd uit moeten worden gevoerd.
Wees voorbereid op de AI toekomst, bewerk foto’s en video’s als nooit te voren. Voor uitbreidingen op deze computer ben je ook bij ons op het juiste adres, denk bijvoorbeeld aan een aparte videokaart om te gamen of aan meer werkgeheugen. Wellicht wil je een Wi-Fi kaart erin om draadloos te kunnen internetten.
Standaard niet 2 maar 3 jaar garantie
Omdat wij garant staan voor kwaliteit van onze producten, geven wij standaard niet 2 jaar maar 3 jaar garantie op de eigen lijn ZEMI computer systemen!
Specificaties
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 9 285 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 500GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 319 mm |
| Maximale koelerhoogte | 167 mm167 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 418 mm |
|---|---|
| Hoogte | 408 mm |
| Breedte | 210 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Artikelnummer:
TG1764594788
Categorie: Desktops
Gerelateerde producten
RADERO BASE i3-12100
€ 553,99
SKU:
PROMO-4-INTEL-I3
Brand
| Merk | RADERO |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 12th |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 480GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 250 mm |
| Maximale koelerhoogte | 140 mm140 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 280 mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO BASE i3-12100
€ 617,99
SKU:
AKTIE-4-INTEL-I3
Brand
| Merk | RADERO |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 12th |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 512GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | 290 mm |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 365 mm |
|---|---|
| Hoogte | 355 mm |
| Breedte | 180 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO PLUS i5-12400
€ 703,99
SKU:
AKTIE-4-INTEL-I5
Brand
| Merk | RADERO |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 480GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | 290 mm |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 365 mm |
|---|---|
| Hoogte | 355 mm |
| Breedte | 180 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO PLUS i5-12400
€ 753,99
SKU:
PROMO-4-INTEL-I5
Brand
| Merk | RADERO |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 480GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 250 mm |
| Maximale koelerhoogte | 140 mm140 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 280 mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Yours! Red Intel i5
€ 789,99
SKU:
YOURS-14-RED-W11
Brand
| Merk | Yours! |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO MAX i7-12700
€ 910,99
SKU:
AKTIE-4-INTEL-I7
Brand
| Merk | RADERO |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 512GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | 290 mm |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 365 mm |
|---|---|
| Hoogte | 355 mm |
| Breedte | 180 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Yours! Black Intel i7
€ 931,99
SKU:
YOURS-14-BLACK-W11
Brand
| Merk | Yours! |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 600W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
ZEMI BUSINESS i9
€ 1.790,99
SKU:
TG1774874741
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i9 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 32GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 550W |
| Maximale videokaartlengte | 368 mm |
| Maximale koelerhoogte | 178 mm178 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | 463 mm |
| Breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|


