Yours! Black Intel i7
€ 931,99
Yours! Black Intel i7
0 op winkel voorraad
32 op online voorraad
Beschrijving
De Yours! PC-lijn biedt betrouwbare en betaalbare computers voor dagelijks gebruik. Deze systemen worden gebouwd door IT’s Amazing, waarvan wij officieel dealer zijn, zodat je verzekerd bent van kwaliteit en betrouwbare prestaties.
Deze Yours! PC beschikt over een Intel i7-processor, 16 GB werkgeheugen en 1 TB opslagruimte. De i7-processor biedt extra rekenkracht, waardoor deze pc ideaal is voor intensiever gebruik zoals zware multitasking, fotobewerking, grotere programma’s en veeleisende werkzaamheden. Perfect voor gebruikers die net wat meer snelheid en prestaties nodig hebben.
Specificaties
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 600W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Artikelnummer:
YOURS-14-BLACK-W11
Categorie: Desktops
Gerelateerde producten
RADERO PLUS R5-5500GT
€ 596,99
SKU:
PROMO-1-AMD-R5
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 480GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 290 mm |
| Maximale koelerhoogte | 140 mm140 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Cloud Grey |
Afmetingen
| Diepte | 175 mm |
|---|---|
| Hoogte | 191 mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Yours! Green Ryzen 5
€ 646,99
SKU:
YOURS-GREEN-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Yours! Blue Intel i3
€ 717,99
SKU:
YOURS-14-BLUE-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO MAX R7-5700G
€ 739,99
SKU:
AKTIE-4-AMD-R7
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 480GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | nvt |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 175 mm |
|---|---|
| Hoogte | 302 mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO MAX R7-5700G
€ 753,99
SKU:
AKTIE-5-AMD-R7
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 512GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | nvt |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 370 mm |
|---|---|
| Hoogte | 345 mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
ZEMI HOME EN OFFICE AI U5
€ 876,99
SKU:
TG1764594766
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 5 225 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 500GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 319 mm |
| Maximale koelerhoogte | 167 mm167 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 418 mm |
|---|---|
| Hoogte | 408 mm |
| Breedte | 210 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
ZEMI BUSINESS i5
€ 1.146,99
SKU:
TG1774874717
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 550W |
| Maximale videokaartlengte | 368 mm |
| Maximale koelerhoogte | 178 mm178 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | 463 mm |
| Breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
ZEMI BUSINESS i9
€ 1.789,99
SKU:
TG1774874741
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i9 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 32GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 550W |
| Maximale videokaartlengte | 368 mm |
| Maximale koelerhoogte | 178 mm178 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | 463 mm |
| Breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
