Power Train DL-120Q
€ 11,99
Power Train DL-120Q
0 op winkel voorraad
200 op online voorraad
Specificaties
Specs
| Aantal heatpipes | Niet van toepassing |
|---|---|
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 122 mm |
| Hoogte | 66 mm |
| Hoofdkleur | Zwart/Groen |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| TDP | 95W |
| Type koeling | Luchtkoeler |
Artikelnummer:
64044
Categorie: Luchtkoeling




