Lexar NQ100 512GB
€ 121,99
Yours! Green Ryzen 5
€ 810,99
Yours! Green Ryzen 5
0 op winkel voorraad
1 op online voorraad
Beschrijving
De Yours! PC-lijn biedt betrouwbare en betaalbare computers voor dagelijks gebruik. Deze systemen worden gebouwd door IT’s Amazing, waarvan wij officieel dealer zijn, zodat je verzekerd bent van kwaliteit en betrouwbare prestaties.
Deze Yours! PC beschikt over een AMD Ryzen 5-processor, 16 GB werkgeheugen en 1 TB opslagruimte. Hierdoor werkt de pc snel en soepel bij taken zoals internetten, e-mailen, werken met Office-programma’s en streamen. Een ideale pc voor thuisgebruik, studie of kantoorwerk.
Specificaties
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 350 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 350 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 360mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Artikelnummer:
YOURS-GREEN-23-W11
Categorie: Desktops
Gerelateerde producten
RADERO PLUS i5-12400
€ 660,99
SKU:
PROMO-4-INTEL-I5
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 480GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 250 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 140 mm140 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 350 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 280 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
RADERO PLUS i5-12400
€ 696,99
SKU:
AKTIE-4-INTEL-I5
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Ja |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 480GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | Niet gespecificeerd |
| desktop_specs_maxgpulengte | 290 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 365 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 355 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 180 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5
€ 696,99
SKU:
13B90060PB-W11
Brand
| desktop_brand | Lenovo |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core 5 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 512GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 90W |
| desktop_specs_maxgpulengte | nvt |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 36.5 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 179 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 182.9 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
RADERO MAX R7-5700G
€ 753,99
SKU:
AKTIE-5-AMD-R7
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 512GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | Niet gespecificeerd |
| desktop_specs_maxgpulengte | nvt |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 370 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 345 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Yours! Red Intel i5
€ 853,99
SKU:
YOURS-14-RED-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 350 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 350 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 360mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
ZEMI BUSINESS i7
€ 1.348,99
SKU:
TG1774874730
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 550W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 368 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 178 mm178 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 450 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 463 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
ZEMI HOME EN OFFICE AI U9
€ 1.364,99
SKU:
TG1764594788
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 9 285 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 500GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 319 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 167 mm167 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 418 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 408 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 210 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
ZEMI BUSINESS i9
€ 1.837,99
SKU:
TG1774874741
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i9 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 32GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 550W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 368 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 178 mm178 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 450 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 463 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
