Cooler Master MasterLiquid 240 Core II
€ 89,99
Cooler Master MasterLiquid 240 Core II
0 op winkel voorraad
200 op online voorraad
Specificaties
Brand
| waterkoeling_brand | Cooler Master |
|---|
Pickup
| waterkoeling_pickup_possible | Nee |
|---|
Specs
| Radiatorbreedte | 277 mm |
|---|---|
| Radiatorhoogte | 27,2 mm |
| Radiatordiepte | 119,2 mm |
| Aantal ventilatoren | 2 |
| Radiatorformaat | 240 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| Type koeling | Waterkoeler |
Artikelnummer:
67701
Categorie: Waterkoeling




