Power Train DL-400K
€ 31,99
Power Train DL-400K
0 op winkel voorraad
17 op online voorraad
Beschrijving
Deze Power Train DL-400K Luchtkoeler zorgt ervoor dat je processor goed gekoeld wordt. Kijk altijd of je de juiste koeler hebt voor je processor in verband met de warmteafvoer. Als er een verkeerde processorkoeler wordt gemonteerd zijn de kansen op defecten en dus beschadiging van je processor groot.
Uiteraard kun je altijd onze technische dienst bellen voor aankoopadvies of vragen om ondersteuning. Een processorkoeler inbouwen is immers niet voor iedereen weggelegd.
Specificaties
Specs
| Aantal heatpipes | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Hoogte | 148 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
| AMD ondersteuning | Nee |
| TDP | 165W |
| Type koeling | Luchtkoeler |
Artikelnummer:
67661
Categorie: Luchtkoeling






