ZEMI BUSINESS i5
€ 1.160,99
ZEMI BUSINESS i5
0 op winkel voorraad
1 op online voorraad
Beschrijving
De ZEMI BUSINESS i5 computer is een betrouwbare en snelle werkpc voor dagelijks zakelijk gebruik. Uitgerust met een Intel i5 14th gen processor, 16GB werkgeheugen en een 1TB SSD werk je soepel en efficiënt met al je applicaties. De BE QUIET! Pure Base 501 Black Airflow behuizing zorgt voor optimale koeling en stille prestaties. Inclusief Windows 11 besturingssysteem, zodat je direct aan de slag kunt. Ideaal voor kantoor, thuiswerken en productiviteit.
Specificaties
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 550W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 368 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 178 mm178 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 450 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 463 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Artikelnummer:
TG1774874717
Categorie: Desktops
Gerelateerde producten
RADERO PLUS i5-12400
€ 660,99
SKU:
PROMO-4-INTEL-I5
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 480GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 250 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 140 mm140 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 350 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 280 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
RADERO MAX R7-5700G
€ 739,99
SKU:
AKTIE-4-AMD-R7
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 480GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | Niet gespecificeerd |
| desktop_specs_maxgpulengte | nvt |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 175 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 302 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Yours! Red Intel i5
€ 853,99
SKU:
YOURS-14-RED-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 350 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 350 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 360mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
ZEMI HOME EN OFFICE AI U5
€ 879,99
SKU:
TG1764594766
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 5 225 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 500GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 319 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 167 mm167 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 418 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 408 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 210 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
RADERO MAX i7-12700
€ 910,99
SKU:
AKTIE-4-INTEL-I7
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 512GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | Niet gespecificeerd |
| desktop_specs_maxgpulengte | 290 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 365 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 355 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 180 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Lenovo ThinkCentre M70q G6 U5-225T 16GB 512GB W11P
€ 967,99
SKU:
13A4000HRI-W11
Brand
| desktop_brand | Lenovo |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core 5 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 512GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 90W |
| desktop_specs_maxgpulengte | nvt |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 182.9 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 36.5 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 179 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
ZEMI BUSINESS i7
€ 1.348,99
SKU:
TG1774874730
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 550W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 368 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 178 mm178 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 450 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 463 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
ZEMI BUSINESS i9
€ 1.837,99
SKU:
TG1774874741
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i9 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 32GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 550W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 368 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 178 mm178 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 450 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 463 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|


