ZEMI HOME EN OFFICE AI U5
€ 878,99
ZEMI HOME EN OFFICE AI U5
0 op winkel voorraad
1 op online voorraad
Beschrijving
De ZEMI Home en Office AI computers zijn met zorg samengesteld uit top componenten. Ze zijn gemaakt om de krachtigste oplossing te geven voor diverse zware taken die tegelijkertijd uit moeten worden gevoerd.
Wees voorbereid op de AI toekomst, bewerk foto’s en video’s als nooit te voren. Voor uitbreidingen op deze computer ben je ook bij ons op het juiste adres, denk bijvoorbeeld aan een aparte videokaart om te gamen of aan meer werkgeheugen. Wellicht wil je een Wi-Fi kaart erin om draadloos te kunnen internetten.
Standaard niet 2 maar 3 jaar garantie
Omdat wij garant staan voor kwaliteit van onze producten, geven wij standaard niet 2 jaar maar 3 jaar garantie op de eigen lijn ZEMI computer systemen!
Specificaties
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 5 225 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 500GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 319 mm |
| Maximale koelerhoogte | 167 mm167 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 418 mm |
|---|---|
| Hoogte | 408 mm |
| Breedte | 210 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Artikelnummer:
TG1764594766
Categorie: Desktops
Gerelateerde producten
Yours! Blue Intel i3
€ 717,99
SKU:
YOURS-14-BLUE-W11
Brand
| Merk | Yours! |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO MAX R7-5700G
€ 739,99
SKU:
AKTIE-4-AMD-R7
Brand
| Merk | RADERO |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 480GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | nvt |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 175 mm |
|---|---|
| Hoogte | 302 mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO PLUS i5-12400
€ 753,99
SKU:
PROMO-4-INTEL-I5
Brand
| Merk | RADERO |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 480GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 250 mm |
| Maximale koelerhoogte | 140 mm140 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 280 mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Yours! Green Ryzen 5
€ 810,99
SKU:
YOURS-GREEN-23-W11
Brand
| Merk | Yours! |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO MAX i7-12700
€ 910,99
SKU:
AKTIE-4-INTEL-I7
Brand
| Merk | RADERO |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 512GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | 290 mm |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 365 mm |
|---|---|
| Hoogte | 355 mm |
| Breedte | 180 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Lenovo ThinkCentre M70q G6 U5-225T 16GB 512GB W11P
€ 967,99
SKU:
13A4000HRI-W11
Brand
| Merk | Lenovo |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core 5 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 512GB NVMe SSD |
| Vermogen | 90W |
| Maximale videokaartlengte | nvt |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 182.9 mm |
|---|---|
| Hoogte | 36.5 mm |
| Breedte | 179 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
ZEMI HOME EN OFFICE AI U7
€ 1.093,99
SKU:
TG1764594779
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 7 265 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 500GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 319 mm |
| Maximale koelerhoogte | 167 mm167 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 418 mm |
|---|---|
| Hoogte | 408 mm |
| Breedte | 210 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
ZEMI HOME EN OFFICE AI U9
€ 1.372,99
SKU:
TG1764594788
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 9 285 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 500GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 319 mm |
| Maximale koelerhoogte | 167 mm167 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 418 mm |
|---|---|
| Hoogte | 408 mm |
| Breedte | 210 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|


