Cooler Master MWE 750 BRONZE V3
€ 76,99
Cooler Master MWE 750 BRONZE V3
Een computervoeding is een essentieel onderdeel van elke desktopcomputer. Moderne voedingen zijn energiezuiniger en bieden een groot aantal beveiligingsfuncties, onder andere overspanningsbeveiliging en kortsluitingsbeveiliging.
Veel voedingen zijn tegenwoordig modulair, wat betekent dat je gemakkelijk onnodige kabels kunt loskoppelen om ruimte te besparen en de luchtstroom in je computerkast te verbeteren.
Let bij het kiezen van een voeding op het wattage en de efficiëntie, en vergeet niet te kijken naar het type aansluitingen en kabels dat je computer nodig heeft.
Een betrouwbare voeding kan zorgen voor een stabiel en efficiënt systeem.
De Cooler Master MWE 750 BRONZE V3 heeft een totaal vermogen van 750 W. Met een certificatie van 80 PLUS Bronze spreek je over een betrouwbare voeding.
Brand
| psu_brand | Cooler Master |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Gerelateerde producten
Inter-Tech SL-500 500W
Brand
| psu_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zilver |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.26 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 500 W |
| Certificatie | Niet gespecificeerd |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 4x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | Niet gespecificeerd |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech SL-500 Plus
Brand
| psu_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zilver |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | 0.99 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 500 W |
| Certificatie | Niet gespecificeerd |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 4x |
| CPU aansluitingen | 1x |
| EPS aansluitingen | Niet gespecificeerd |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Azza PSAZ-550W
Brand
| psu_brand | Azza |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 165 mm |
| psu_specs_gewicht | 0.89 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 550 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 2x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Azza PSAZ-650W
Brand
| psu_brand | Azza |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | Niet gespecificeerd |
| Ingangsspanning | 200 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 650 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 5x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | Ja (8 pin) |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech HiPower SP-750
Brand
| psu_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 14.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | Geen |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 6x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | Ja |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
be quiet! System Power 11 650W
Brand
| psu_brand | be quiet! |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 650 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 1x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 5x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus RGB-750W CM II
Brand
| psu_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 14.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.56 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 2.30 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 8x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Gigabyte P750GM 750W
Brand
| psu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Semi modulair |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 2.31 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 8x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |





