Power Train GC361010B
€ 55,99
Power Train GC361010B
0 op winkel voorraad
33 op online voorraad
Specificaties
Brand
| Merk | Power Train |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 394 mm |
| Hoogte | 480 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Verlicht logo |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 33 cm |
| Maximale voedinggrootte | nvt |
Artikelnummer:
67640
Categorie: Behuizingen
Gerelateerde producten
Inter-Tech IT-5905
€ 60,99
SKU:
88881236
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 200 mm |
|---|---|
| Diepte | 415 mm |
| Hoogte | 410 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 14.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 32 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Azza Prima 360 Zwart
€ 65,99
SKU:
CSAZ-360
Brand
| Merk | Azza |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diepte | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | Niet gespecificeerd |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartgrootte | 31 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Sharkoon Shark Zone C10
€ 74,99
SKU:
4044951016426
Brand
| Merk | Sharkoon |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 225 mm |
|---|---|
| Diepte | 370 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 15 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 31.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Azza Apollo 430 Zwart
€ 74,99
SKU:
CSAZ-430B-DF2
Brand
| Merk | Azza |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 205 mm |
|---|---|
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 480 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 15.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 240 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 37 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Azza Apollo 430 Wit
€ 74,99
SKU:
CSAZ-430W-DF2
Brand
| Merk | Azza |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 205 mm |
|---|---|
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 480 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 15.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 240 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 37 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Sharkoon MS-Z1000 Black
€ 93,99
SKU:
4044951035090
Brand
| Merk | Sharkoon |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 170 mm |
|---|---|
| Diepte | 425 mm |
| Hoogte | 362 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 13.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 36 cm |
| Maximale voedinggrootte | 16 cm |
be quiet! Pure Base 501 LX White
€ 129,99
SKU:
BGW79
Brand
| Merk | be quiet! |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 231 mm |
|---|---|
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 463 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.8 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 36.8 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
MSI MPG Sekira 500G
€ 286,99
SKU:
306-7G05G21-W57
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 232 mm |
|---|---|
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 545.5 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 4x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 280 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 40 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |





