Antec P20CE
€ 108,99
Antec P20CE
0 op winkel voorraad
74 op online voorraad
Beschrijving
Antec heeft met de P20CE een degelijke behuizing in de markt gezet. Je kunt genoeg uitbreiden maar dient wel met de volgende afmetingen rekening te houden, je videokaart mag niet langer zijn dan 37.5 cm, en de hoogte van je processorkoeler mag niet hoger zijn dan 17 cm. De andere afmetingen worden ook genoemd en doe er wijs aan om deze te controleren.
De moederborden die je in deze Antec P20CE kunt monteren zijn ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX.
Specificaties
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 220 mm |
|---|---|
| Diepte | 469 mm |
| Hoogte | 490 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 17 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 37.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | 41 cm |
Artikelnummer:
63830
Categorie: Behuizingen
Gerelateerde producten
Inter-Tech IT-6502 Romea Black
€ 53,99
SKU:
88881336
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 180 mm |
|---|---|
| Diepte | 360 mm |
| Hoogte | 355 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 1x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 14 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 29 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech H-606
€ 60,99
SKU:
88881311
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 190 mm |
|---|---|
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 405 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 15 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 32 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech SM-007 Enforcer
€ 60,99
SKU:
88881354
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 385 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 15.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 31 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Azza Prima 360 Zwart
€ 65,99
SKU:
CSAZ-360
Brand
| Merk | Azza |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diepte | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | Niet gespecificeerd |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartgrootte | 31 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech IT-6865
€ 68,99
SKU:
88881304
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 175 mm |
|---|---|
| Diepte | 415 mm |
| Hoogte | 370 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 14 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 34 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech IT-5916
€ 75,99
SKU:
88881316
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 200 mm |
|---|---|
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 14.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 35.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
be quiet! Pure Base 501 Airflow Window White
€ 106,99
SKU:
BGW75
Brand
| Merk | be quiet! |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 231 mm |
|---|---|
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 463 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.8 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 36.8 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
MSI MPG Sekira 500G
€ 286,99
SKU:
306-7G05G21-W57
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 232 mm |
|---|---|
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 545.5 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 4x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 280 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 40 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |








