Antec Skeleton 360 ARGB
€ 92,99
Antec Skeleton 360 ARGB
0 op winkel voorraad
46 op online voorraad
Beschrijving
De Antec Skeleton 360 ARGB is een krachtige all-in-one waterkoeler voor een breed scala aan CPU sockets. Met een 360mm radiator en drie 120mm RGB-ventilatoren biedt deze koeler effectieve warmteafvoer voor jouw high-end systeem. De ARGB verlichting zorgt voor een stijlvolle uitstraling die in te passen is in diverse pc-builds.
Specificaties
Brand
| waterkoeling_brand | Antec |
|---|
Pickup
| waterkoeling_pickup_possible | Nee |
|---|
Specs
| Radiatorbreedte | 397 mm |
|---|---|
| Radiatorhoogte | 27 mm |
| Radiatordiepte | 120 mm |
| Aantal ventilatoren | 3 |
| Radiatorformaat | 360 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| Type koeling | Waterkoeler |
Artikelnummer:
68952
Categorie: Waterkoeling











