HP LaserJet MFP M140w
€ 158,99
HP LaserJet MFP M140w
0 op winkel voorraad
2 op online voorraad
Beschrijving
De HP LaserJet M140w is een compacte multifunctionele laserprinter met Wi-Fi-verbinding, ideaal voor kleinere kantoren en thuisgebruik. Dit apparaat biedt printen, kopiëren en scannen in één device. Met een printresolutie van 600 x 600 dpi levert het scherpe zwart-witafdrukken op verschillende papierformaten van A6 tot A4. De printer werkt met toner en beschikt over een papierlade met een capaciteit van 150 vellen. Dankzij de ingebouwde Wi-Fi-functionaliteit kunt u gemakkelijk draadloos afdrukken vanaf uw apparaten.
De hieronder genoemde toners zijn voor deze printer geschikt:
HP 142A (W1420A) toner zwart (origineel)
Specificaties
Brand
| printers_brand | HP |
|---|
Direct
| printers_direct_pickup | Nee |
|---|
Eigenschap
| Breedte | 360 mm |
|---|---|
| Diepte | 264 mm |
| Hoogte | 197 mm |
| All-in-One | Ja |
Aansl
| Bluetooth ondersteuning | Nee |
|---|---|
| LAN aansluiting | Nee |
| USB aansluiting | Ja |
| WiFi ondersteuning | Ja |
Artikelnummer:
62642
Categorie: Printers




