HP LaserJet MFP M234d
€ 139,99
HP LaserJet MFP M234d
0 op winkel voorraad
2 op online voorraad
Beschrijving
De HP LaserJet M234d is een compacte multifunctionele printer die zwart-wit documenten print, kopieert en scant. Deze laserprinter biedt printresoluties tot 600 x 600 dpi en ondersteunt dubbelzijdig printen voor efficiënte papierbesparing. De printer verwerkt papierformaten A4, A5 en A6 met een invoercapaciteit van 150 vellen. Dankzij de tonercartridge technologie is deze werkpaard ideaal voor kantoren die betrouwbare, snelle afdrukken nodig hebben.
De hieronder genoemde toners zijn voor deze printer geschikt:
HP 135A (W1350A) toner zwart (origineel)
HP 135X (W1350X) toner zwart hoge capaciteit (origineel)
Specificaties
Brand
| printers_brand | HP |
|---|
Direct
| printers_direct_pickup | Nee |
|---|
Eigenschap
| Breedte | 368 mm |
|---|---|
| Diepte | 298.6 mm |
| Hoogte | 241.9 mm |
| All-in-One | Ja |
Aansl
| Bluetooth ondersteuning | Nee |
|---|---|
| LAN aansluiting | Nee |
| USB aansluiting | Ja |
| WiFi ondersteuning | Nee |
Artikelnummer:
69558
Categorie: Printers








