Power Train DL-360A ARGB
€ 74,99
Power Train DL-360A ARGB
0 op winkel voorraad
46 op online voorraad
Specificaties
Brand
| waterkoeling_brand | Power Train |
|---|
Pickup
| waterkoeling_pickup_possible | Nee |
|---|
Specs
| Radiatorbreedte | 393 mm |
|---|---|
| Radiatorhoogte | 27 mm |
| Radiatordiepte | 120 mm |
| Aantal ventilatoren | 3 |
| Radiatorformaat | 360 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| Type koeling | Waterkoeler |
Artikelnummer:
67671
Categorie: Waterkoeling











