Yours! Blue Intel i3
€ 639,99
Yours! Blue Intel i3
0 op winkel voorraad
1 op online voorraad
Beschrijving
De Yours! PC-lijn biedt betrouwbare en betaalbare computers voor dagelijks gebruik. Deze systemen worden gebouwd door IT’s Amazing, waarvan wij officieel dealer zijn, zodat je verzekerd bent van kwaliteit en betrouwbare prestaties.
Deze Yours! PC beschikt over een Intel i3-processor, 16 GB werkgeheugen en 1 TB opslagruimte. Hierdoor werkt de pc snel en soepel bij taken zoals internetten, e-mailen, werken met Office-programma’s en streamen. Een ideale pc voor thuisgebruik, studie of kantoorwerk.
Specificaties
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 13th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 450W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Artikelnummer:
YOURS-13-BLUE-W11
Categorie: Desktops
Gerelateerde producten
RADERO BASE i3-12100
€ 617,99
SKU:
AKTIE-4-INTEL-I3
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 12th |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 512GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | 290 mm |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 365 mm |
|---|---|
| Hoogte | 355 mm |
| Breedte | 180 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Yours! Green Ryzen 5
€ 646,99
SKU:
YOURS-GREEN-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO PLUS i5-12400
€ 674,99
SKU:
PROMO-4-INTEL-I5
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 480GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 250 mm |
| Maximale koelerhoogte | 140 mm140 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 280 mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5
€ 674,99
SKU:
13B90060PB-W11
Brand
| desktop_brand | Lenovo |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core 5 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 512GB NVMe SSD |
| Vermogen | 90W |
| Maximale videokaartlengte | nvt |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 36.5 mm |
|---|---|
| Hoogte | 179 mm |
| Breedte | 182.9 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO MAX R7-5700G
€ 753,99
SKU:
AKTIE-5-AMD-R7
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 512GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | nvt |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 370 mm |
|---|---|
| Hoogte | 345 mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO MAX i7-12700
€ 910,99
SKU:
AKTIE-4-INTEL-I7
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 512GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | 290 mm |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 365 mm |
|---|---|
| Hoogte | 355 mm |
| Breedte | 180 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Yours! Black Intel i7
€ 931,99
SKU:
YOURS-14-BLACK-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 600W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
ZEMI HOME EN OFFICE AI U9
€ 1.371,99
SKU:
TG1764594788
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 9 285 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 500GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 319 mm |
| Maximale koelerhoogte | 167 mm167 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 418 mm |
|---|---|
| Hoogte | 408 mm |
| Breedte | 210 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
