Yours! Green Ryzen 5
€ 810,99
Yours! Green Ryzen 5
0 op winkel voorraad
48 op online voorraad
Beschrijving
De Yours! PC-lijn biedt betrouwbare en betaalbare computers voor dagelijks gebruik. Deze systemen worden gebouwd door IT’s Amazing, waarvan wij officieel dealer zijn, zodat je verzekerd bent van kwaliteit en betrouwbare prestaties.
Deze Yours! PC beschikt over een AMD Ryzen 5-processor, 16 GB werkgeheugen en 1 TB opslagruimte. Hierdoor werkt de pc snel en soepel bij taken zoals internetten, e-mailen, werken met Office-programma’s en streamen. Een ideale pc voor thuisgebruik, studie of kantoorwerk.
Specificaties
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 350 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 350 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 360mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Artikelnummer:
YOURS-GREEN-W11
Categorie: Desktops
Gerelateerde producten
RADERO PLUS R5-5500GT
€ 575,99
SKU:
PROMO-1-AMD-R5
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 480GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 290 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 140 mm140 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Cloud Grey |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 175 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 191 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
RADERO BASE i3-12100
€ 596,99
SKU:
AKTIE-4-INTEL-I3
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 12th |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 512GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | Niet gespecificeerd |
| desktop_specs_maxgpulengte | 290 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 365 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 355 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 180 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5
€ 696,99
SKU:
13B90060PB-W11
Brand
| desktop_brand | Lenovo |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core 5 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 512GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 90W |
| desktop_specs_maxgpulengte | nvt |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 36.5 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 179 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 182.9 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
RADERO MAX R7-5700G
€ 739,99
SKU:
AKTIE-4-AMD-R7
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 480GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | Niet gespecificeerd |
| desktop_specs_maxgpulengte | nvt |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 175 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 302 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
RADERO MAX R7-5700G
€ 753,99
SKU:
AKTIE-5-AMD-R7
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 512GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | Niet gespecificeerd |
| desktop_specs_maxgpulengte | nvt |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 370 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 345 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Yours! Blue Intel i3
€ 782,99
SKU:
YOURS-14-BLUE-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 350 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 350 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 360mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
ZEMI HOME EN OFFICE AI U5
€ 879,99
SKU:
TG1764594766
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 5 225 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 500GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 319 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 167 mm167 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 418 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 408 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 210 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Lenovo ThinkCentre M70q G6 U5-225T 16GB 512GB W11P
€ 967,99
SKU:
13A4000HRI-W11
Brand
| desktop_brand | Lenovo |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core 5 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 512GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 90W |
| desktop_specs_maxgpulengte | nvt |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 182.9 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 36.5 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 179 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
