Yours! Blue Intel i3
€ 717,99
Yours! Blue Intel i3
0 op winkel voorraad
93 op online voorraad
Beschrijving
De Yours! PC-lijn biedt betrouwbare en betaalbare computers voor dagelijks gebruik. Deze systemen worden gebouwd door IT’s Amazing, waarvan wij officieel dealer zijn, zodat je verzekerd bent van kwaliteit en betrouwbare prestaties.
Deze Yours! PC beschikt over een Intel i3-processor, 16 GB werkgeheugen en 1 TB opslagruimte. Hierdoor werkt de pc snel en soepel bij taken zoals internetten, e-mailen, werken met Office-programma’s en streamen. Een ideale pc voor thuisgebruik, studie of kantoorwerk.
Specificaties
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Artikelnummer:
YOURS-14-BLUE-W11
Categorie: Desktops
Gerelateerde producten
RADERO BASE i3-12100
€ 617,99
SKU:
AKTIE-4-INTEL-I3
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 12th |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 512GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | 290 mm |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 365 mm |
|---|---|
| Hoogte | 355 mm |
| Breedte | 180 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO PLUS i5-12400
€ 703,99
SKU:
AKTIE-4-INTEL-I5
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Ja |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 480GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | 290 mm |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 365 mm |
|---|---|
| Hoogte | 355 mm |
| Breedte | 180 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO MAX R7-5700G
€ 739,99
SKU:
AKTIE-4-AMD-R7
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 480GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | nvt |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 175 mm |
|---|---|
| Hoogte | 302 mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO MAX R7-5700G
€ 753,99
SKU:
AKTIE-5-AMD-R7
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 512GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | nvt |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 370 mm |
|---|---|
| Hoogte | 345 mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO MAX i7-12700
€ 910,99
SKU:
AKTIE-4-INTEL-I7
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 512GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | 290 mm |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 365 mm |
|---|---|
| Hoogte | 355 mm |
| Breedte | 180 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Lenovo ThinkCentre M70q G6 U5-225T 16GB 512GB W11P
€ 967,99
SKU:
13A4000HRI-W11
Brand
| desktop_brand | Lenovo |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core 5 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 512GB NVMe SSD |
| Vermogen | 90W |
| Maximale videokaartlengte | nvt |
| Maximale koelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 182.9 mm |
|---|---|
| Hoogte | 36.5 mm |
| Breedte | 179 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
ZEMI BUSINESS i7
€ 1.371,99
SKU:
TG1774874730
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 550W |
| Maximale videokaartlengte | 368 mm |
| Maximale koelerhoogte | 178 mm178 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | 463 mm |
| Breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
ZEMI BUSINESS i9
€ 1.789,99
SKU:
TG1774874741
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i9 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 32GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 550W |
| Maximale videokaartlengte | 368 mm |
| Maximale koelerhoogte | 178 mm178 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | 463 mm |
| Breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
