ZEMI GAMING FLEX-1C
€ 1.549,99
ZEMI GAMING FLEX-1C
0 op winkel voorraad
1 op online voorraad
Beschrijving
De ZEMI GAME FLEX-1C RGB is een krachtige gaming computer voor soepele prestaties en scherpe graphics. Uitgerust met een Ryzen 7 processor, 16GB RAM en een RX9060XT 16GB videokaart speel je moeiteloos de nieuwste games op hoge instellingen. De snelle 500GB SSD zorgt voor korte laadtijden en vlotte opstart. Dankzij de RGB-verlichting heeft deze pc een moderne uitstraling. Ideaal voor gamers die flexibiliteit willen, aangezien er geen besturingssysteem is geĂ¯nstalleerd. Perfect voor wie zelf controle wil over installatie en configuratie.
Specificaties
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische kaart | AMD RX9060XT 16GB |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 5800X |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Zijraam | Ja |
| Besturingssysteem | Nee |
| Opslagcapaciteit | 500GB NVMe SSD |
| Type koeling | Luchtkoeler |
| Fabrikant processor | AMD |
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmeting
| Breedte | 225 mm |
|---|---|
| Hoogte | 445 mm |
| Diepte | 460 mm |
Artikelnummer:
TG1774865681
Categorie: GamePC
Gerelateerde producten
ZEMI GAMING APRO4
€ 2.519,99
SKU:
TG1774866194
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische kaart | NVIDIA GeForce RTX5060Ti 16GB |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Geheugencapaciteit | 32GB |
| Zijraam | Ja |
| Besturingssysteem | Nee |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Type koeling | Waterkoeler |
| Fabrikant processor | AMD |
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmeting
| Breedte | 231 mm |
|---|---|
| Hoogte | 463 mm |
| Diepte | 450 mm |


