Winkel
Dit is waar je door producten in deze winkel kunt bladeren.
Resultaat 755–780 van de 2371 resultaten wordt getoondGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Azza PSAZ-650W
€ 62,99
SKU:
PSAZ-650W
Brand
| Merk | Azza |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | Niet gespecificeerd |
| Ingangsspanning | 200 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 650 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 5x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | Ja (8 pin) |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech X2 Duplex
€ 62,99
SKU:
88881365
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 205 mm |
|---|---|
| Diepte | 335 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 16.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 37 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Gigabyte A520M S2H – DDR4
€ 62,99
SKU:
63475
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 1x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 1x |
Spec
| Chipset | A520 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | AM4 |
| Aantal geheugensloten | 2 |
| Type geheugen | DDR4 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 3.0, SATAIII |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | Niet aanwezig |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Nee |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 1 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
ASRock H610M-HVS/M.2 R2.0 – DDR4
€ 62,99
SKU:
65537
Brand
| Merk | ASRock |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 1x |
Spec
| Chipset | H610 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | s1700 |
| Aantal geheugensloten | 2 |
| Type geheugen | DDR4 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 3.0, SATAIII |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | Niet aanwezig |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Nee |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 1 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Gigabyte H610M K V2
€ 62,99
SKU:
68011
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | H610 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | s1700 |
| Aantal geheugensloten | 2 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 3.0, SATAIII |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 2 |
|---|---|
| Type RGB | Niet aanwezig |
| Interne USB 2.0 headers | 1x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Nee |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 1 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Cooler Master Elite 302
€ 62,99
SKU:
69300
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 203.5 mm |
|---|---|
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 430 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16.35 cm |
| Radiatorformaat boven | 280 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 36 cm |
| Maximale voedinggrootte | 16 cm |
MSI PRO PRO H610M-E
€ 63,99
SKU:
7D48-019R
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 1x |
Spec
| Chipset | H610 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | s1700 |
| Aantal geheugensloten | 2 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 3.0, SATAIII |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Nee |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 1 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Inter-Tech Argus BPS-500
€ 63,99
SKU:
88882177
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 1.67 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 500 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Hipower SP-750
€ 63,99
SKU:
64773
Brand
| Merk | Hipower |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | Niet gespecificeerd |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 6x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | Niet gespecificeerd |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
MSI PRO H610M-E – DDR5
€ 63,99
SKU:
65173
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 1x |
Spec
| Chipset | H610 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | s1700 |
| Aantal geheugensloten | 2 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 3.0, SATAIII |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Nee |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 1 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Inter-Tech Thunder Blue light – RENEWED!
€ 63,99
SKU:
OUT-88881309
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 195 mm |
|---|---|
| Diepte | 410 mm |
| Hoogte | 425 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartgrootte | 33 cm |
| Maximale voedinggrootte | nvt |
Antec VSK3000B-U3/U2
€ 64,99
SKU:
0-761345-92025-4
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 173 mm |
|---|---|
| Diepte | 393 mm |
| Hoogte | 365 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 1x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | Niet gespecificeerd |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech C-303 Mirror
€ 64,99
SKU:
88881328
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 15.5 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartgrootte | 34 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Azza Noir 130
€ 64,99
SKU:
CSAZ-130
Brand
| Merk | Azza |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 215 mm |
|---|---|
| Diepte | 404 mm |
| Hoogte | 397 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16.5 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | 240 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 30 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Load more products
Laden...