Winkel
Dit is waar je door producten in deze winkel kunt bladeren.
Resultaat 1171–1196 van de 2371 resultaten wordt getoondGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Gigabyte A620M GAMING X – DDR5
€ 113,99
SKU:
64205
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | A620 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | AM5 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 1x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 1 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Asus PRIME B760M-A CSM – DDR5
€ 113,99
SKU:
65153
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 2x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B760 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | s1700 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 2x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
MSI PRO B760-P II DDR5 – GEBRUIKT
€ 113,99
SKU:
68208
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B760 |
|---|---|
| Formfactor | ATX |
| Processor socket | s1700 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 2x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Asus PRIME B550M-A WIFI II – DDR4
€ 114,99
SKU:
90MB19X0-M0EAY0
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 1x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 1x |
Spec
| Chipset | B550 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | AM4 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR4 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Nee |
Netw
| BlueTooth | Ja |
|---|---|
| Netwerk | 1 Gbit |
| WiFi | 802.11ax |
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 Black
€ 114,99
SKU:
64187
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 499 mm |
| Hoogte | 500 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 41 cm |
| Maximale voedinggrootte | 20 cm |
Asus PRIME B760-PLUS D4 – DDR4
€ 115,99
SKU:
63750
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 1x |
Spec
| Chipset | B760 |
|---|---|
| Formfactor | ATX |
| Processor socket | s1700 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR4 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 1x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
ASRock B650M PG Lightning
€ 115,99
SKU:
66535
Brand
| Merk | ASRock |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B650 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | AM5 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 5.0, SATAIII |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 2x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
ASRock B860M X
€ 115,99
SKU:
67511
Brand
| Merk | ASRock |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B860 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | s1851 |
| Aantal geheugensloten | 2 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 5.0, SATAIII |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Cooler Master Silencio S600
€ 116,99
SKU:
58212
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 209 mm |
|---|---|
| Diepte | 478 mm |
| Hoogte | 470.5 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 16.7 cm |
| Radiatorformaat boven | 140 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 280 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 39.8 cm |
| Maximale voedinggrootte | 18 cm |
Cooler Master MWE Gold 1050 V2 ATX 3.1
€ 116,99
SKU:
67470
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 14.00 cm |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 1050 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 4x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 12x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 1x 4+4 pins EPS, 1x 8 pins EPS |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Antec GSK850 V2
€ 116,99
SKU:
68794
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 850 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 3.20 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 4x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 8x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | Ja (8 pin) |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Gigabyte B860M E
€ 116,99
SKU:
69349
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B860 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | s1851 |
| Aantal geheugensloten | 2 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Nee |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 1 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Antec Antec C8
€ 117,99
SKU:
66849
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 303 mm |
|---|---|
| Diepte | 464 mm |
| Hoogte | 476 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 44 cm |
| Maximale voedinggrootte | 21 cm |
Load more products
Laden...