Qnap TS-632X, 4GB ram, zonder harde schijven
€ 778,99
Qnap TS-632X, 4GB ram, zonder harde schijven
0 op winkel voorraad
3 op online voorraad
Beschrijving
Ontsluit het potentieel van de opslagcapaciteit van 6 schijfhouders en benut de snelheid van 10GbE met de TS-632X! Deze veelzijdige opslagoplossing zorgt voor veilige back-ups, snelle transmissie, ondersteuning voor containertoepassingen en nog veel meer. De TS-632X is kosteneffectief maar krachtig en stroomlijnt de efficiëntie van de workflow zonder uw budget te overschrijden.
Specificaties
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 235 mm |
|---|---|
| Diepte | 165 mm |
| Hoogte | 226.5 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 6x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Annapurna Labs Alpine AL-524 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Artikelnummer:
68859
Categorie: Netwerkopslag
Gerelateerde producten
Synology DiskStation DS124, zonder harde schijf
€ 167,99
SKU:
64761
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 71 mm |
|---|---|
| Diepte | 224 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 1x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Realtek RTD1619B |
| RAID | Niet gespecificeerd |
Opties
| Mogelijkheiden | Wake On Lan |
|---|
Ubiquiti UniFi UNAS 2 Zwart, zonder harde schijven
€ 215,99
SKU:
68904
Brand
| Merk | Ubiquiti |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 129 mm |
|---|---|
| Diepte | 135 mm |
| Hoogte | 223.7 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | Niet gespecificeerd |
Opties
| Mogelijkheiden | Niet gespecificeerd |
|---|
Ubiquiti UniFi UNAS 2 Wit, zonder harde schijven
€ 218,99
SKU:
68905
Brand
| Merk | Ubiquiti |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 129 mm |
|---|---|
| Diepte | 135 mm |
| Hoogte | 223.7 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | Niet gespecificeerd |
Opties
| Mogelijkheiden | Niet gespecificeerd |
|---|
Qnap TS-233, 2GB ram, zonder harde schijven
€ 272,99
SKU:
68847
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 90.18 mm |
|---|---|
| Diepte | 156.26 mm |
| Hoogte | 188.64 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 1x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology DiskStation DS425+, zonder harde schijven
€ 585,99
SKU:
68885
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 199 mm |
|---|---|
| Diepte | 223 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps, 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Processor | Intel Celeron J4125 |
| RAID | 0, 1, 4, 5, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Qnap TS-453E, 8GB ram, zonder harde schijven
€ 895,99
SKU:
68862
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 180 mm |
|---|---|
| Diepte | 235 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron J6412 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology RackStation RS422+, zonder harde schijven
€ 924,99
SKU:
63485
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 478 mm |
|---|---|
| Diepte | 327.5 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded R1600 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Qnap TS-664, 8GB ram, zonder harde schijven
€ 958,99
SKU:
68857
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 235 mm |
|---|---|
| Diepte | 226 mm |
| Hoogte | 168 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 6x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron N5095 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan |
|---|







