ZEMI GAMING FLEX-1A
€ 1.249,99
ZEMI GAMING FLEX-1A
0 op winkel voorraad
1 op online voorraad
Beschrijving
De ZEMI GAME FLEX-1A RGB is een krachtige gaming computer voor soepele prestaties en scherpe graphics. Uitgerust met een Ryzen 5 processor, 16GB RAM en een RX 7600 8GB videokaart speel je moeiteloos de nieuwste games op hoge instellingen. De snelle 500GB SSD zorgt voor korte laadtijden en vlotte opstart. Dankzij de RGB-verlichting heeft deze pc een moderne uitstraling. Ideaal voor gamers die flexibiliteit willen, aangezien er geen besturingssysteem is geĂ¯nstalleerd. Perfect voor wie zelf controle wil over installatie en configuratie.
Specificaties
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische kaart | AMD RX7600 8GB |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 5500 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Zijraam | Ja |
| Besturingssysteem | Nee |
| Opslagcapaciteit | 500GB NVMe SSD |
| Type koeling | Luchtkoeler |
| Fabrikant processor | AMD |
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmeting
| Breedte | 225 mm |
|---|---|
| Hoogte | 445 mm |
| Diepte | 460 mm |
Artikelnummer:
TG1774865641
Categorie: GamePC


