ZEMI GAMING APRO3
€ 2.379,99
ZEMI GAMING APRO3
0 op winkel voorraad
1 op online voorraad
Beschrijving
De ZEMI GAMING APRO3 RGB is een high-performance gaming pc voor veeleisende gamers. Met een krachtige Ryzen 5 processor, 32GB RAM en een RX9070XT 16GB videokaart geniet je van vloeiende gameplay en indrukwekkende visuals. De snelle 1TB SSD biedt ruime opslag en razendsnelle laadtijden. Gehuisvest in de stijlvolle en stille BE QUIET! Pure Base 501 LX behuizing met RGB-verlichting. Deze pc wordt geleverd zonder besturingssysteem, ideaal voor volledige controle over je setup en installatie.
Specificaties
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische kaart | AMD RX9070XT 16GB |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 9600X |
| Geheugencapaciteit | 32GB |
| Zijraam | Ja |
| Besturingssysteem | Nee |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Type koeling | Waterkoeler |
| Fabrikant processor | AMD |
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmeting
| Breedte | 231 mm |
|---|---|
| Hoogte | 463 mm |
| Diepte | 450 mm |
Artikelnummer:
TG1774866179
Categorie: GamePC


