ZEMI GAMING APRO5
€ 3.409,99
ZEMI GAMING APRO5
0 op winkel voorraad
1 op online voorraad
Beschrijving
De ZEMI GAMING APRO5 RGB is een ultieme high-end gaming pc voor maximale prestaties. Met de krachtige Ryzen 7 9800X3D, 32GB RAM en een RTX5080 16GB videokaart speel je de nieuwste games op ultra instellingen met hoge framerates. De snelle 1TB SSD zorgt voor razendsnelle laadtijden en voldoende opslag. Geplaatst in de stille BE QUIET! Pure Base 501 LX behuizing met stijlvolle RGB-verlichting. Deze pc wordt geleverd zonder besturingssysteem, ideaal voor gamers die volledige controle willen over hun installatie en setup.
Specificaties
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische kaart | NVIDIA GeForce RTX5080 16GB |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Geheugencapaciteit | 32GB |
| Zijraam | Ja |
| Besturingssysteem | Nee |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Type koeling | Waterkoeler |
| Fabrikant processor | AMD |
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmeting
| Breedte | 231 mm |
|---|---|
| Hoogte | 463 mm |
| Diepte | 450 mm |
Artikelnummer:
TG1774866203
Categorie: GamePC


