ZEMI BUSINESS i7
€ 1.309,99
ZEMI BUSINESS i7
0 op winkel voorraad
1 op online voorraad
Beschrijving
De ZEMI BUSINESS i7 computer is een betrouwbare en snelle werkpc voor dagelijks zakelijk gebruik. Uitgerust met een Intel i7 14th gen processor, 16GB werkgeheugen en een 1TB SSD werk je soepel en efficiënt met al je applicaties. De BE QUIET! Pure Base 501 Black Airflow behuizing zorgt voor optimale koeling en stille prestaties. Inclusief Windows 11 besturingssysteem, zodat je direct aan de slag kunt. Ideaal voor kantoor, thuiswerken en productiviteit.
Specificaties
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 550W |
| Maximale videokaartlengte | 368 mm |
| Maximale koelerhoogte | 178 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | 463 mm |
| Breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Artikelnummer:
TG1774874730
Categorie: Desktops
Gerelateerde producten
RADERO BASE i3-12100
€ 559,99
SKU:
PROMO-4-INTEL-I3
Brand
| Merk | RADERO |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 12th |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 480GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 250 mm |
| Maximale koelerhoogte | 140 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 280 mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO BASE i3-12100
€ 599,99
SKU:
AKTIE-4-INTEL-I3
Brand
| Merk | RADERO |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 12th |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 512GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | 290 mm |
| Maximale koelerhoogte | nvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 365 mm |
|---|---|
| Hoogte | 355 mm |
| Breedte | 180 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO PLUS R5-5500GT
€ 599,99
SKU:
PROMO-1-AMD-R5
Brand
| Merk | RADERO |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 480GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 290 mm |
| Maximale koelerhoogte | 140 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Cloud Grey |
Afmetingen
| Diepte | 175 mm |
|---|---|
| Hoogte | 191 mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5
€ 689,99
SKU:
13B90060PB-W11
Brand
| Merk | Lenovo |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core 5 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 512GB NVMe SSD |
| Vermogen | 90W |
| Maximale videokaartlengte | nvt |
| Maximale koelerhoogte | nvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 36.5 mm |
|---|---|
| Hoogte | 179 mm |
| Breedte | 182.9 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
RADERO MAX R7-5700G
€ 739,99
SKU:
AKTIE-4-AMD-R7
Brand
| Merk | RADERO |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 480GB NVMe SSD |
| Vermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartlengte | nvt |
| Maximale koelerhoogte | nvt |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 175 mm |
|---|---|
| Hoogte | 302 mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Yours! Blue Intel i3
€ 789,99
SKU:
YOURS-14-BLUE-W11
Brand
| Merk | Yours! |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Yours! Green Ryzen 5
€ 819,99
SKU:
YOURS-GREEN-23-W11
Brand
| Merk | Yours! |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
ZEMI BUSINESS i5
€ 1.129,99
SKU:
TG1774874717
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 550W |
| Maximale videokaartlengte | 368 mm |
| Maximale koelerhoogte | 178 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | 463 mm |
| Breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|


