Azza 850W Zwart
€ 128,99
Azza 850W Zwart
0 op winkel voorraad
10 op online voorraad
Beschrijving
De Azza PSAZ-850G-3.0 power supply van Azza levert betrouwbare en stabiele stroom voor krachtige pc-systemen. Met 850W vermogen is deze voeding ideaal voor gaming, contentcreatie en intensieve workloads. Het volledig modulaire ontwerp maakt kabelbeheer eenvoudig en verbetert de airflow in je kast. Dankzij hoogwaardige componenten en een stille ventilator biedt de PSAZ-850G-3.0 duurzame prestaties met minimale geluidsproductie. Kies voor deze voeding voor een energiezuinige, stabiele en krachtige oplossing die zowel gamers als pc-bouwers vertrouwen biedt bij elke configuratie.
Specificaties
Brand
| Merk | Azza |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 2.68 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 850 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 2.92 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Artikelnummer:
PSAZ-850G-3.0
Categorie: Voedingen
Gerelateerde producten
Inter-Tech SL-700 Plus
€ 45,99
SKU:
88882141
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zilver |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 1.36 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 700 W |
| Certificatie | Niet gespecificeerd |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 4x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Hipower SP-650
€ 48,99
SKU:
64771
Brand
| Merk | Hipower |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 0.99 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 650 W |
| Certificatie | Niet gespecificeerd |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 4x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 4x |
| CPU aansluitingen | Niet gespecificeerd |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus APS-620W
€ 49,99
SKU:
88882118
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 115 - 230 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 620 W |
| Certificatie | Geen |
| ATX versie | 2.31 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 4x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 4x |
| CPU aansluitingen | Ja |
| EPS aansluitingen | 1x 4+4 pins EPS, 1x 4 pins ATX |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Gigabyte PSU GP-P550B
€ 55,99
SKU:
GP-P550B
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 550 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 2.31 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Azza PSAZ-550W
€ 57,99
SKU:
PSAZ-550W
Brand
| Merk | Azza |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 165 mm |
| Gewicht | 0.89 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 550 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 2x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Argus TFX-350W
€ 57,99
SKU:
61516
Brand
| Merk | Argus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Grijs |
|---|---|
| Diameter ventilator | 8.00 cm |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 65 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 350 W |
| Certificatie | OVP, SCP , OCP, OS |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | TFX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 3x |
| CPU aansluitingen | Niet gespecificeerd |
| EPS aansluitingen | Ja |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus RGB-500W II
€ 58,99
SKU:
88882192
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 14.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | 1.29 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 500 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 2.30 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 4x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 4x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus RGB-750W CM II
€ 80,99
SKU:
88882174
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 14.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | 1.56 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 2.30 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 8x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |







