Yours!
Toont alle 5 resultatenGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Yours! Blue Intel i3
€ 639,99
SKU:
YOURS-13-BLUE-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 13th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 450W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Yours! Green Ryzen 5
€ 646,99
SKU:
YOURS-GREEN-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Yours! Blue Intel i3
€ 717,99
SKU:
YOURS-14-BLUE-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Yours! Red Intel i5
€ 789,99
SKU:
YOURS-14-RED-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
Yours! Black Intel i7
€ 931,99
SKU:
YOURS-14-BLACK-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 600W |
| Maximale videokaartlengte | 350 mm |
| Maximale koelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 350 mm |
|---|---|
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|