Antec Vortex View 360
€ 283,99
Antec Vortex View 360
0 op winkel voorraad
8 op online voorraad
Beschrijving
De Antec Vortex View 360 is een krachtige all-in-one waterkoeler die ontworpen is voor effectieve koeling van moderne high-end processors. Met zijn 360mm radiator, drie 120mm ventilatoren en RGB-verlichting biedt deze koeler een oplossing voor gebruikers die op zoek zijn naar een stijlvolle en efficiënte manier om hun CPU koel te houden. De Vortex View 360 is compatibel met een breed scala aan socket-types, waardoor hij geschikt is voor veel verschillende systemen.
Specificaties
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Radiatorbreedte | 394 mm |
|---|---|
| Radiatorhoogte | 27 mm |
| Radiatordiepte | 120 mm |
| Aantal ventilatoren | 3 |
| Radiatorformaat | 360 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| Type koeling | Waterkoeler |
Artikelnummer:
69335
Categorie: Waterkoeling










