Asus Prime GeForce RTX 5060 Ti 8GB OC Edition
€ 479,99
Asus Prime GeForce RTX 5060 Ti 8GB OC Edition
De RTX 5060 Ti levert indrukwekkende prestaties bij 1080p en 1440p, met een aanzienlijke verbetering ten opzichte van de vorige generatie. In games zoals Cyberpunk 2077 en Forza Horizon 5 biedt de kaart vloeiende gameplay met hoge framerates. Dankzij DLSS 4, inclusief Multi Frame Generation, kunnen hogere resoluties zoals 4K met ultra-instellingen worden bereikt, hoewel dit vooral geschikt is voor singleplayer-games vanwege de hogere inputlatentie .
Met 759 Tensor-cores en 72 RT-cores biedt de RTX 5060 Ti aanzienlijke verbeteringen in AI-verwerking en ray tracing. Dit maakt de kaart zeer geschikt voor toepassingen die gebruikmaken van kunstmatige intelligentie, zoals DLSS, en voor het renderen van realistische licht- en schaduweffecten in games en creatieve software.
De NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti is een uitstekende keuze voor gamers en creators die op zoek zijn naar krachtige prestaties zonder het budget van high-end kaarten. Met geavanceerde functies zoals DLSS 4, PCIe 5.0 en een royale hoeveelheid VRAM biedt deze kaart toekomstbestendige prestaties voor zowel gaming als professionele toepassingen.
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 8 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX 5060 Ti |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 304 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Benutte sloten | 3x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 650 W |
| Benodigde kabel | 1x 8 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gerelateerde producten
Asus Dual GeForce RTX 3050 OC Edition
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 6 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX 3050 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 201 mm |
| Hoogte | 37 mm |
| Benutte sloten | 1x |
| Aantal ventilatoren | 2x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 550 W |
| Benodigde kabel | nvt |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 1x DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gigabyte RX 7600 Gaming OC 8G
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 8 GB |
|---|---|
| Grafische chip | Radeon RX 7600 |
| Chipfabrikant | AMD |
| Breedte | 115 mm |
| Diepte | 287 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Benutte sloten | 2x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 550 W |
| Benodigde kabel | 1x 8 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 2x DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 2x HDMI 2.1 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5070 GAMING OC 12G
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 12 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 56 mm |
| Diepte | 327 mm |
| Hoogte | 132 mm |
| Benutte sloten | 2.5x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 750 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1a |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 12 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 329 mm |
| Diepte | 62.50 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Benutte sloten | 4x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 750 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 2x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC SFF 16G
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070Ti |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 126 mm |
| Diepte | 304 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Benutte sloten | 3x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 750 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
MSI GeForce RTX5070Ti VENTUS 3X OC 16GB
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070Ti |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 49 mm |
| Diepte | 303 mm |
| Hoogte | 121 mm |
| Benutte sloten | 3x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 750 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
MSI GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5080 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 121 mm |
| Diepte | 303 mm |
| Hoogte | 49 mm |
| Benutte sloten | 3x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 850 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5080 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 72 mm |
| Diepte | 348 mm |
| Hoogte | 146 mm |
| Benutte sloten | 4x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 850 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 2x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
















