Canon PIXMA TS9550a A3
€ 275,99
Canon PIXMA TS9550a A3
0 op winkel voorraad
1 op online voorraad
Beschrijving
De Canon PIXMA TS9550a is een veelzijdige all-in-one A3 printer, ideaal voor thuisgebruik en kleine kantoren. Deze printer levert scherpe documenten en hoogwaardige foto’s dankzij nauwkeurige inkjettechnologie. Hij ondersteunt printen, scannen en kopiëren, en is eenvoudig te verbinden via wifi. De TS9550a werkt met Canon PGI-580 (zwart) en CLI-581 (cyaan, magenta, geel en fotozwart) cartridges, verkrijgbaar in standaard, XL en XXL varianten voor lagere kosten per pagina.
Kies voor flexibiliteit, kwaliteit en betrouwbare prestaties met de Canon PIXMA TS9550a.
Specificaties
Brand
| printers_brand | Canon |
|---|
Direct
| printers_direct_pickup | Nee |
|---|
Eigenschap
| Breedte | 468 mm |
|---|---|
| Diepte | 366 mm |
| Hoogte | 193 mm |
| All-in-One | Ja |
Aansl
| Bluetooth ondersteuning | Nee |
|---|---|
| LAN aansluiting | Ja |
| USB aansluiting | Ja |
| WiFi ondersteuning | Ja |
Artikelnummer:
69286
Categorie: Printers






