Power Train DL-240AW ARGB
€ 64,99
Power Train DL-240AW ARGB
0 op winkel voorraad
2 op online voorraad
Specificaties
Brand
| waterkoeling_brand | Power Train |
|---|
Pickup
| waterkoeling_pickup_possible | Nee |
|---|
Specs
| Radiatorbreedte | 120 mm |
|---|---|
| Radiatorhoogte | 27,2 mm |
| Radiatordiepte | 272 mm |
| Aantal ventilatoren | 2 |
| Radiatorformaat | 240 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| Type koeling | Waterkoeler |
Artikelnummer:
67670
Categorie: Waterkoeling
