Qnap TS-264-8G, geen harde schijven
€ 562,99
Qnap TS-264-8G, geen harde schijven
Bewaar eenvoudig al je zakelijke bestanden en creëer een kleine server op de QNAP TS-264-8G NAS.
Deze NAS is geschikt voor het plaatsen van 2 3,5 inch harde schijven, maar biedt ook ruimte voor 2 M.2 SSD’s. Hiermee creĂ«er je een extra snel cachegeheugen en laad je veelgebruikte bestanden sneller. Door de 4 sloten is deze NAS geschikt voor simpele RAID-opstellingen. Maak bijvoorbeeld één grote opslagruimte aan via JBOD of maak back-ups van je bestanden in RAID-1. Tijd om een film te kijken? Geniet dan van extra scherpe beelden door de 4K ondersteuning van Plex. Zo heb je ook via de NAS het genot van bioscoopkwaliteit op je apparaat.
Daarnaast voert de NAS veel taken tegelijkertijd uit door de 2.9 GHz quadcore processor en 8 gigabyte aan RAM. Zo werk je met een aantal collega’s tegelijkertijd op dezelfde server, zonder dat deze taken vertraagt. Met de 2,5 GbE ethernetpoorten verbind je 2 verschillende servers op de NAS, met een snelle en stabiele internetverbinding. Handig wanneer je meteen aan de slag wilt gaan.
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 105 mm |
|---|---|
| Diepte | 226 mm |
| Hoogte | 168 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron N5095 |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Gerelateerde producten
Synology DiskStation DS124, zonder harde schijf
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 71 mm |
|---|---|
| Diepte | 224 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 1x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Realtek RTD1619B |
| RAID | Niet gespecificeerd |
Opties
| Mogelijkheiden | Wake On Lan |
|---|
Qnap TS-133, 2GB ram, zonder harde schijf
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 66.1 mm |
|---|---|
| Diepte | 157.6 mm |
| Hoogte | 186 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 1x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 2.0 type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology DiskStation DS223, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 108 mm |
|---|---|
| Diepte | 232.7 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 3x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Realtek RTD1619B |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Qnap TS-216G, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 102 mm |
|---|---|
| Diepte | 220.6 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Wit / Grijs |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps, 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | Wake On Lan |
|---|
Qnap TS-464, 8GB ram, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 170 mm |
|---|---|
| Diepte | 226.5 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron N5095 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan |
|---|
Qnap TS-453E, 8GB ram, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 180 mm |
|---|---|
| Diepte | 235 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron J6412 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Qnap TS-664, 8GB ram, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 235 mm |
|---|---|
| Diepte | 226 mm |
| Hoogte | 168 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 6x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron N5095 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan |
|---|
Synology RackStation RS1221+, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 482 mm |
|---|---|
| Diepte | 306.6 mm |
| Hoogte | 88 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 8x |
| Netwerkaansluiting | 4x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded V1500B |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|






