Asus DUAL Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6
€ 503,99
Asus DUAL Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6
0 op winkel voorraad
23 op online voorraad
Beschrijving
De Radeon RX 9060 XT is een krachtige grafische kaart die is ontworpen voor high-end gaming en professionele toepassingen.
AMD Software Adrenalin Edition , AMD FidelityFXâ„¢ Super Resolution 4 , AMD Fluid Motion Frames , AMD Noise Suppression , AMD Radeonâ„¢ Super Resolution , AMD Smart Access Memory , AMD Smart Access Video , AMD Privacy View , AMD Radeonâ„¢ Boost , AMD Enhanced Sync Technology , AMD FreeSyncâ„¢ Technology , AMD Radeonâ„¢ Chill , AMD Virtual Super Resolution , AMD Radeonâ„¢ Anti-Lag 2 , AMD Radeonâ„¢ Image Sharpening 2
Specificaties
Brand
| gpu_brand | Asus |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | Radeon RX 9060 XT |
| gpu_specs_gpufamilie | AMD |
| gpu_specs_breedte | 120 mm |
| gpu_specs_diepte | 202 mm |
| gpu_specs_hoogte | 49 mm |
| gpu_specs_sloten | 3x |
| gpu_specs_fans | 2x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 550 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 8 pin |
Port
| gpu_port_dp | 2x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Artikelnummer:
68405
Categorie: GPU
Gerelateerde producten
Inno3D Geforce GT 1030 2GB GDDR5 LP
€ 90,99
SKU:
N1030-1SDV-E5BL
Brand
| gpu_brand | Inno3D |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 2 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce GT 1030 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 55 mm |
| gpu_specs_diepte | 167 mm |
| gpu_specs_hoogte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 0x |
| gpu_specs_koeling | Passief |
| gpu_specs_psu | 300 W |
| gpu_specs_psuconnector | Geen |
Port
| gpu_port_dp | 0x |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 1x |
| gpu_port_hdmi | 1x |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Asus Nvidia GeForce GT1030-SL-2G-BRK LP
€ 113,99
SKU:
54746
Brand
| gpu_brand | Asus |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 2 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce GT 1030 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 69 mm |
| gpu_specs_diepte | 173 mm |
| gpu_specs_hoogte | 69 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 0x |
| gpu_specs_koeling | Passief |
| gpu_specs_psu | 350 W |
| gpu_specs_psuconnector | Geen |
Port
| gpu_port_dp | 0x |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 1x DVI-D |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.0b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC
€ 382,99
SKU:
V537-002R
Brand
| gpu_brand | MSI |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 8 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX 5060 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 120 mm |
| gpu_specs_diepte | 197 mm |
| gpu_specs_hoogte | 41 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 2x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 600 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 8 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
PNY RTX A1000 8GB incl. Adapter
€ 521,99
SKU:
67246
Brand
| gpu_brand | PNY |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 8 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | RTX A1000 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_diepte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_hoogte | LP |
| gpu_specs_sloten | 1x |
| gpu_specs_fans | 1x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 350 W |
| gpu_specs_psuconnector | Geen |
Port
| gpu_port_dp | 4x Mini DisplayPort 1.4a |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 0x |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
MSI GeForce RTX5070 VENTUS 2X OC 12GB
€ 658,99
SKU:
67806
Brand
| gpu_brand | MSI |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5070 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 126 mm |
| gpu_specs_diepte | 236 mm |
| gpu_specs_hoogte | 50 mm |
| gpu_specs_sloten | 2.5x |
| gpu_specs_fans | 2x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 650 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1b |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS
€ 697,99
SKU:
67815
Brand
| gpu_brand | Gainward |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5070 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 133.10 mm |
| gpu_specs_diepte | 331.90 mm |
| gpu_specs_hoogte | 60 mm |
| gpu_specs_sloten | 3x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 650 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1b |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1 |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Powercolor Red Devil AMD Radeon RX 6700XT
€ 1.035,99
SKU:
AXRX-6700XT-12GBD6-3DHE/OC
Brand
| gpu_brand | Powercolor |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | Radeon RX 6700 XT |
| gpu_specs_gpufamilie | AMD |
| gpu_specs_breedte | 130 mm |
| gpu_specs_diepte | 320 mm |
| gpu_specs_hoogte | 50 mm |
| gpu_specs_sloten | 3x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 750 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 8 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1 |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G
€ 1.438,99
SKU:
67603
Brand
| gpu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 70 mm |
| gpu_specs_diepte | 342 mm |
| gpu_specs_hoogte | 142 mm |
| gpu_specs_sloten | 4x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |














