Asus Prime GeForce RTX 5050 8GB GDDR6 OC Edition
€ 364,99
Asus Prime GeForce RTX 5050 8GB GDDR6 OC Edition
0 op winkel voorraad
2 op online voorraad
Beschrijving
De ASUS Prime GeForce RTX 5050 8GB GDDR6 OC Edition is een krachtige videokaart voor soepel 1080p en 1440p gaming. Dankzij 8GB GDDR6-geheugen en fabrieksoverklokte prestaties geniet je van stabiele framerates en snelle grafische verwerking. Ondersteuning voor ray tracing en AI-gestuurde features zorgt voor realistische beelden en verbeterde prestaties in moderne games. Het efficiënte ASUS Prime koelsysteem houdt de kaart stil en koel, zelfs onder belasting. Ideaal voor gamers en creators die betrouwbaarheid en snelheid zoeken in een toekomstgerichte GPU.
Specificaties
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 8 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX 5050 8GB |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 268.30 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Benutte sloten | 3x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 550 W |
| Benodigde kabel | 1x 8 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Artikelnummer:
69361
Categorie: GPU
Gerelateerde producten
MSI GeForce GT 710 2GD3H LP
€ 71,99
SKU:
V809-2000R
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 2 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce GT 710 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 19 mm |
| Diepte | 146 mm |
| Hoogte | 69 mm |
| Benutte sloten | 1x |
| Aantal ventilatoren | 0x |
| Soort koeling | Passief |
| Benodigde voeding | 300 W |
| Benodigde kabel | nvt |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 1.4a |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 1x |
Asus GeForce GT 710 2GB GDDR5 EVO Low Profile
€ 72,99
SKU:
67240
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 2 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce GT 710 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 39 mm |
| Hoogte | 69 mm |
| Benutte sloten | 2x |
| Aantal ventilatoren | 0x |
| Soort koeling | Passief |
| Benodigde voeding | 300 W |
| Benodigde kabel | Geen |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 1x DVI-D |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 1.4b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 1x D-Sub |
Inno3D Geforce GT 1030 2GB GDDR5 LP
€ 92,99
SKU:
66142
Brand
| Merk | Inno3D |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Specs
| Geheugen | 2 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce GT 1030 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 167 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Benutte sloten | 2x |
| Aantal ventilatoren | 0x |
| Soort koeling | Passief |
| Benodigde voeding | 300 W |
| Benodigde kabel | nvt |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.0b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
PNY RTX A400 4GB incl. Adapter
€ 226,99
SKU:
67248
Brand
| Merk | PNY |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 4 GB |
|---|---|
| Grafische chip | RTX A400 |
| Chipfabrikant | AMD |
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 162 mm |
| Hoogte | LP |
| Benutte sloten | 1x |
| Aantal ventilatoren | 1x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 350 W |
| Benodigde kabel | Geen |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 4x Mini DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 0x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Asus Dual GeForce RTX 3050 OC Edition
€ 236,99
SKU:
66121
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 6 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX 3050 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 201 mm |
| Hoogte | 37 mm |
| Benutte sloten | 1x |
| Aantal ventilatoren | 2x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 550 W |
| Benodigde kabel | nvt |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 1x DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
MSI GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC
€ 1.372,99
SKU:
67595
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5080 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 121 mm |
| Diepte | 303 mm |
| Hoogte | 49 mm |
| Benutte sloten | 3x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 850 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G
€ 1.378,99
SKU:
67604
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5080 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 304 mm |
| Hoogte | 126 mm |
| Benutte sloten | 2x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 850 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G
€ 1.438,99
SKU:
67603
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5080 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 342 mm |
| Hoogte | 142 mm |
| Benutte sloten | 4x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 850 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |












