Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5
€ 696,99
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5
0 op winkel voorraad
33 op online voorraad
Beschrijving
De Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 is een compacte en krachtige mini-pc, ideaal voor zakelijke omgevingen en thuisgebruik. Dankzij het 1-liter ontwerp bespaar je ruimte zonder in te leveren op prestaties. Uitgerust met moderne Intel Core-processoren en ondersteuning voor snelle DDR5-geheugenconfiguraties, biedt deze desktop soepele multitasking en efficiënte workflows. Met meerdere aansluitingen en ondersteuning voor meerdere beeldschermen is hij perfect voor productiviteit en kantoorwerk. Een betrouwbare en energiezuinige oplossing voor elke moderne werkplek.
Specificaties
Brand
| desktop_brand | Lenovo |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core 5 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 512GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 90W |
| desktop_specs_maxgpulengte | nvt |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 36.5 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 179 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 182.9 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Artikelnummer:
13B90060PB-W11
Categorie: Desktops
Gerelateerde producten
Yours! Blue Intel i3
€ 639,99
SKU:
YOURS-13-BLUE-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 13th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 450W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 350 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 350 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 360mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
RADERO PLUS i5-12400
€ 696,99
SKU:
AKTIE-4-INTEL-I5
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Ja |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 480GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | Niet gespecificeerd |
| desktop_specs_maxgpulengte | 290 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 365 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 355 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 180 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
RADERO MAX R7-5700G
€ 753,99
SKU:
AKTIE-5-AMD-R7
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 512GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | Niet gespecificeerd |
| desktop_specs_maxgpulengte | nvt |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 370 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 345 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Yours! Blue Intel i3
€ 782,99
SKU:
YOURS-14-BLUE-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 350 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 350 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 360mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Yours! Green Ryzen 5
€ 810,99
SKU:
YOURS-GREEN-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 350 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 350 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 360mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Yours! Black Intel i7
€ 1.139,99
SKU:
YOURS-14-BLACK-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 600W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 350 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 350 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 360mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
ZEMI HOME EN OFFICE AI U9
€ 1.364,99
SKU:
TG1764594788
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 9 285 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 500GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 319 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 167 mm167 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 418 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 408 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 210 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
ZEMI BUSINESS i9
€ 1.837,99
SKU:
TG1774874741
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i9 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 32GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 550W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 368 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 178 mm178 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 450 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 463 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|







