Winkel
Dit is waar je door producten in deze winkel kunt bladeren.
Resultaat 1405–1430 van de 2371 resultaten wordt getoondGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Asus Prime B650-PLUS WIFI
€ 157,99
SKU:
67723
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B650 |
|---|---|
| Formfactor | ATX |
| Processor socket | AM5 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 5.0, SATAIII |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Ja |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | 802.11ax |
Cooler Master MasterFrame 500 Mesh, ARGB fans, Zwart
€ 157,99
SKU:
69294
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 261 mm |
|---|---|
| Diepte | 471 mm |
| Hoogte | 544 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 19 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 39 cm |
| Maximale voedinggrootte | 23.5 cm |
ASRock B850 Pro RS
€ 158,99
SKU:
67397
Brand
| Merk | ASRock |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 1x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B850 |
|---|---|
| Formfactor | ATX |
| Processor socket | AM5 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 5.0, SATAIII |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 2x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Inter-Tech X-908 Infini2 Black
€ 159,99
SKU:
88881240
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 510 mm |
| Hoogte | 530 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartgrootte | 42 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Antec C8 ARGB
€ 159,99
SKU:
66850
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 303 mm |
|---|---|
| Diepte | 464 mm |
| Hoogte | 476 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 44 cm |
| Maximale voedinggrootte | 21 cm |
Asus PRIME H770-PLUS – DDR5
€ 161,99
SKU:
64942
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | H770 |
|---|---|
| Formfactor | ATX |
| Processor socket | s1700 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 2x |
| Interne USB-C headers | Nee |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Gigabyte B860M DS3H WIFI6E
€ 161,99
SKU:
67493
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 2x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B860 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | s1851 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 5.0, SATAIII |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Ja |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | 802.11ax |
Asus Prime B760M-A WIFI II
€ 162,99
SKU:
69210
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B760 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | s1700 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 2x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Ja |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | 802.11ax |
Asus TUF GAMING B650-E WIFI- DDR5
€ 163,99
SKU:
65583
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B650 |
|---|---|
| Formfactor | ATX |
| Processor socket | AM5 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 5.0, SATAIII |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Ja |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | 802.11ax |
ASRock Z790 PG Lightning – DDR5
€ 163,99
SKU:
67314
Brand
| Merk | ASRock |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | Z790 |
|---|---|
| Formfactor | ATX |
| Processor socket | s1700 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 1x |
| Interne USB 3.0 headers | 2x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Load more products
Laden...